TP-713H Plnoautomatický stroj s horizontálnou aplikáciou viazacej pásky PP/PET, určený pre zástavbu do dopravníkových tratí.

Stroje rady TP-713H

TP-713H patrí do rady plnoautomatických páskovacích strojov na PP a PET pásku. Tieto stroje sú určené pre zástavbu do dopravníkových tratí, kde vykonávajú funkciu automatického páskovania paliet.

Plnoautomatický páskovací stroj TP-713H je spoľahlivý a robustný, pre svoje vynikajúce prevádzkové vlastnosti je určený pre zástavbu do výkonných baliacich liniek. Svoje kvality preukazuje v najťažších prevádzkach pri páskovaní betónovej dlažbyv drevárenskom, či papierenskom priemysle.

Použitie stroja

Páskovacia hlava je umiestnená horizontálne z bočnej časti stroja, horizontálny rám schádza okolo palety do nastavených úrovní, kde prevedie požadované páskovanie.

TP-713H sa skladá z páskovacej hlavy, horizontálneho rámu, ktorým je zavádzaná viazacia páska a rozvádzača, v ktorom je umiestnený riadiaci systém s ovládaním. Stroj je doplnený o externý odvíjač viazacej pásky, určený pre pásku navinutú na dutinke o priemere 406 mm.

Pre špeciálne aplikácie je možné stroj dodať aj vo verzii s aplikátorom ochranných hrán, prípadne bočným alebo priečnym lisom pre stlačenie mäkkých alebo nestabilných produktov pred samotným páskovaním.

Hlavné výhody

  • Robusná konštrukcia.
  • Rýchle s spoľahlivé zavádzanie viazacej pásky.
  • Napínanie pásky nastaviteľné v širokom rozsahu potenciometrom priamo z panela rozvádzača.

Špecifikácia produktu: TP-713H

Technická špecifikácia TP-713 H
Viazacia páska PP / PET
Šírka viazacej pásky 9 / 12 / 16 mm
Sila napínania 200-3 000 N
Druh spoja pásky Vibračný zvar
Rýchlosť páskovania cca 12 sekúnd / cyklus
Napájanie 3 x 400 V / 50 Hz
TP-713H

TP-713H

Máte záujem o tento produkt?

Kód: TP-713 H
l9E5RCWMwpA7PkcDHdzyBueoiO264L

Odošlite nám zoznam produktov a budeme Vás kontaktovať s nezáväznou cenovou ponukou.