Kariéra

Radi sa púšťate do nových projektov? Sú pre Vás prekážky výzvou? Ste zamilovaný do techniky? Potom ste správny kandidát na člena nášho tímu.

Voľná pracovná pozícia: Servisný technik

  • Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Termín nástupu: IHNEĎ
  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy: 930 € nástupný plat brutto + ďalšia odmena k platu (variabilná zložka, nadčasy ... možnosť zárobku v priemere 1100 € netto a viac)

Informácie o pracovnej pozícii

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • údržba, oprava, inštalácia baliacich zariadení u zákazníkov v Slovenskej a Českej republike
  • komunikácia so zákazníkmi v súvislosti s údržbou a opravami baliacich zariadení
  • špecifikácia náhradných dielov na základe dokumentácie
  • spracovanie podkladov pre riešenie záručných opráv
  • spolupodieľanie sa na vývoji a tvorbe prototypových strojov
  • spracovanie technickej dokumentácie strojov

Zamestnanecké výhody, benefity

  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • stabilná práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • technické prostriedky pre efektívny výkon práce (mobilný telefón, PC, internet, služobné vozidlo, ...)
  • príležitosť pre kariérny rozvoj – v rámci pracovnej pozície a špecializácie
  • profesné tréningy
  • spoločenské podujatia (teambuildingy, firemné večierky, rodinné akcie...)
  • príspevky zo sociálneho fondu

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

  • elektro
  • prax/znalosť riadiacich systémov SIEMENS vítaná

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft Excel - základy
  • Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

  • B

Pozícia je vhodná pre absolventa

  • Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • komunikatívnosť, zodpovednosť, mechanická zručnosť, ochota práce nadčas

Prečo sa zamestnať u nás?

  • Stanete sa servisným technikom v spoločnosti, v ktorej sa snúbi profesionalita so zmyslom pre detail.
  • Budete vykonávať odborné prehliadky, údržbu strojov a zariadení v malých, ale aj najväčších firmách v Slovenskej a Českej republike, pôsobiacich v oblasti stavebného, elektrotechnického, potravinárskeho, hutníckeho, strojárskeho priemyslu.
  • Budete prezentovať špičkové výrobky slovenských, ale aj zahraničných spoločností.
  • Nebudete brzdený pri rozvoji a budovaní siete zákazníkov.

Hľadáme do nášho tímu niekoho, kto sa úspechu neotáča chrbtom, nebojí sa prijímať nové výzvy a je ochotný sa učiť nové veci.
Ak ste to Vy, pošlite nám Váš životopis s označením názvu pozície „Servisný technik“ na email jklucik(att)wrent.sk.
Ponuku na pracovnú pozíciu nájdete zverejnenú aj na Profesii.